×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/09 - 10:49
  • بازدید : 113
  • تعداد بازدیدکننده : 110
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاونت تحقیقات و فن آوری

نشست معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه با مسئولین دانشکده پیرا پزشکی

نشست معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه با مسئولین دانشکده پیرا پزشکی

نشست معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه با مسئولین دانشکده پیرا پزشکی

در روز سه شنبه 25 مهرماه 1402 نشستی با حضور جناب آقای دکتر افشین زرقی معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه و جناب آقای دکتر رضایی مدیر پژوهشی دانشگاه با مسئولین، معاونین و مدیران گروه­های آموزشی دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

 در ابتدا جلسه دکتر فائقی ریاست دانشکده ضمن خیر مقدم به بررسی اجمالی برنامه­های پژوهشی و فناوری دانشکده پرداخت.

دکتر فائقی به افزایش و روند روبه رشد مقالات  pumed-isi وscopud  از سال 1395 تا 1401 اشاره نمودند بطوریکه کل مقالات انتشار یافته از 133 مقاله در سال 1395به 289 مقاله افزایش یافته و تعداد مقالات به ازاء هر هیئت علمی از 6/2 مقاله در سال 1395 به 02/6 مقاله در سال 1401 رشد قابل توجهی را نشان می­دهد و این روند  رو به رشد خوشبختانه در مقالات  htpapers-leaders ship*q1  و تعداد  ارجاعات نیز مشاهده گردیده است.

سپس معاونین و مدیران گروه­های آموزشی دانشکده ضمن ارائه گزارش فعالیت­های صورت گرفته در یکسال گذشته در امور پژوهشی به بیان نقطه نظرات، نیازمندی­های پژوهشی و پیشنهادات گروه مربوطه خود پرداختند.

 

در ادامه به سیاستگذاری های دانشگاه در راستای حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم، این محور را یکی از راهبردهای اصلی حوزه تحقیقات و فناوری عنوان کرد  جناب آقای دکتر زرقی ضمن بیان نظرات ارشادی خود در خصوص  بهبود عملکرد پژوهشی راهنمایی­های لازم رائه نمودند

  • گروه خبری : اخبار معاونت تحقیقات و فن آوری
  • گروه خبری : 133962
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب