جمعه ١٠ تير ١٤٠١ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 34084
 بازدید امروز : 10
 کل بازدید : 3253978
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.00
بروزرسانی
1401/4/7
صفحه اصلي > خبر 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تحقیقات و فن آوری

اطلاعات سر فصل گونه از پارک علم و فناور ی سلامت دانشگاه علوم پرشکی شهید بهشتی

 

  در روز سه شنبه مورخ 1401/03/17 در مجموعه پارک علم و فناوری با حضور جناب آقای دکتر عسگری معاون محترم اقتصادی استانداری تهران بزرگ وجناب آقای دکتر افشین زرقی، معاون محترم تحقیقات  وفن­آوری دانشگاه به همراه دکتر رضا خانی جزنی، و آقای مجید ملک پور، مدیر امور  اداری اجرایی از روند عملیات عمرانی پروژه پارک علم و فناوری سلامت بازید به عمل آوردند.

1- بر اساس مصوبه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور تاسیس پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پرشکی شهید بهشتی در سال 1399 به استناد اساسنامه مجاز تشخیص داده شد.

2-  این پارک در مساحتی در حدود 15/000 متر مربع و در متراژ زیر بنایی حدود 12/000 متر مربع در شش طبقه در حال بازسازی، بهینه سازی و استقرار در خصوص موارد زیر است :

الف ) شرکت های تحقیقاتی، تولیدی پاک و دانش بنیان

ب) مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه ، شتابدهنده ها

 ج)  مرکز رشد تجهیزات پزشکی و دندا نپرشکی دانشگاه

3- ساختار و تشکیلات سازمانی پارک در سال 1400به تصویب رسیده است و در حال برنامه ریزی و استقرار مقتضی سازمانی و اداری می باشد.

4- تا کنون شرکت های استقرار یافته و طرف قرارداد،  هفت (7) شرکت می باشد و ده شرکت در ا نتظار بررسی و انعقاد قرارداد می باشد.

5- پیش بینی می گردد تا پایان سال 1401 واحد های ذیربط فناوری، نو آوری و دانش  بنیان به میزان پنجاه واحد رسیده و در سال 1402 استقرار صد واحدی ظرفیت آن در پارک علم و فناوری تکمیل گردد.

6- تا کنون هزینه های سرمایه گذاری عمرانی و تکمیل زیرساخت ها بیش از دویست و بیست میلیارد ریال بوده است که از منابع دانشگاه ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و درآمدهای مربوطه تامین گردیده است.

7- در ادامه تکمیل پروژه موضوعات زیر ساختی از جمله شبکه سیستم های آب، فاضلاب، گاز رسانی، اطفای حریق، شبکه آی تی داخلی و خارجی ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی و چیلرهای مدنظر می باشد که بالغ بر بیش از دویست میلیارد ریال  بر آورد هزینه می گردد.

8- آنچه ویژگی خاص پیشرفت پروژه این پارک می باشد، برنامه ریزی ، راه اندازی، بازسازی ، بهینه سازی و شروع به فعالیت های شرکت های مختلف بصورت هم عرض و نیز پیش بینی نیاز های شرکت ها و مراکز از نظر علمی، رفاهی، بین المللی و معنوی در سرعت بخشیدن به شعار سال "تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین" طی مراحل می نماید.

 

 
 

 


١١:٤٤ - چهارشنبه ١٨ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٤٧٥    /    تعداد نمایش : ١٠١خروج
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی شهید بهشتی
معاونت تحقیقات و فن آوری
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی -ساختمان شماره 2-طبقه پنجم

تلفن : 021-22439780
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.